• https://www.facebook.com/vetasnakliyat
  • https://plus.google.com/vetasankaraevdenevenakliyat/posts
  • https://www.twitter.com/@vetasnakliyat
ŞEHİRLER ARASINDA HİZMET VERDİĞİMİZ İLLER
VETASNAKLİYAT.COM.TR  İLE  YENİ  SİTEMİZE BEKLERİZ..
 VETASNAKLİYAT.COM.TR

Ankara Vetaş Nakliyat firması, taşımacılık hizmetinin en önemli bölümlerinden olan eşya paketleme hizmetinide sizlere sağlar. Teknolojinin son ürünükaliteli eşya paketleme malzemeleri ile siz değerli müşterilerinin eşyalarını ambalajlayarak koruma altına alan Ankara Vetaş Nakliyat firması bu alanda da sektörün lider firmasıdır. Sayısız taşımacılık hizmetini profesyonel düzeyde kusursuz bir şekilde hayata geçiren Ankara Vetaş Nakliyat firması siz değerli müşterilerinin daima ilk tercihi konumundadır. Ankara evden eve nakliyat hizmetinde sektörün lider firması  olan  Vetaş Nakliyat yükselen firma profili ile sektörde üst sıralara tırmanmaktadır. Her geçen gün artan hizmet kalitesi ile alternatifi olmayan firma konumundaki Ankara Vetaş Nakliyat firması ayrıca geniş araç filosu ve teknolojinin son ürünü nakliye asansörleri ile de siz değerli müşterilerine üst düzey hizmet sağlamaktadır. Ankara Asansörlü Nakliyat hizmetinin de akla gelen ilk firması olan Ankara Vetaş Nakliyat firması sizlere ayrıcalıklar sunmaya devam etmektedir.

Tüm zamanların en deneyimli personel kadrosunu kuran ve bünyesinde profesyonelleri barındıran Ankara Vetaş Nakliyat firmasının ayrıcalıklı evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak ve diğer tüm profesyonel taşımacılık hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

Site Menüsü

KEÇİÖREN EVDEN EVE NAKLİYAT

KEÇİÖREN  EVDEN EVE NAKLİYAT 


0545 722 11 36
 
Ankara keçiören evden eve nakliyat firmamız 1997 yılında  kurulmuş olup o günden bu güne evden eve nakliye   sektöründe çeşitli taşımacılık faliyetlerinde bulunup,evden eve nakliye sektöründe güzel bir  yer edinmiştir.Hızla büyüyen firmamız Ankara  Keçiören evden eve nakliyat olan teknolojininde desteği  ile ambalajlama mazemelerin kalitesi ve evden eve taşıma araçlarında harika bir buluş ile asansörlerimizde bize  çok  büyük destek sağladıklarının  altını  önemle  çizmek gerekir.Müşterilerimiz  neden bizi tercih etmelidir ? Evden eve nakliyat konusunda globalleşmiş bir  yer edinen Ankara evden eve nakliyat taşınmanın  bütün  kolaylıklarını sağlayıp müşterilerin  tercih edilmesi gereken bir evden eve taşınma firmasında bulunması  gereken bütün imkan ve  kolaylıkları sağladığı için bizi tercih etmelidirler.Peki yaptığımız  hizmetler nelerdir.Siz değerli müşterilerimize en iyi  hizmeti  vermek  için herzamn daha iyisini yapmaya uğraş  ve gayret veriyoruz.Ankara Keçiören  şehirler arası taşımacılık konusunda en doğru adrestesiniz.Yaptığımız sigortalı  evden eve taşınma sistemimiz ile eşyalarınız daha güvende ve siz değerli müşterilermizde daha kaliteli bir evden eve yapmanızı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini ilke edinen Vetaşş Keçiören  evden eve nakliyat 1997 yılından bu güne kadar sektöründeki müşterilerine çağdaş  hizmette Hassasiyet Anlayışı İle Güvenilir Bir Hizmet Sunmaktadır. Vetaşş  evden eve nakliyat modern ve konforlu filosuyla Uluslar arası nakliye sekteründeki modern ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve üst düzeydeki hizmet kalitesindeki çıtayı her zaman bir adım ötesine taşımayı hedeflemiştir.  Vetaşş profesyonel taşımacılık hizmetlerinde sınır tanımamakla birlikte Evden eve nakliyat, asansörle balkon ve pencereden taşıma, Şehirler arası taşıma, Ofis iş yeri taşıma, kişisel ev, Ofis eşya Depolama ambalajlama, Asansör kiralama, dağıtım ve araç kiralama hizmetlerinden lojistik desteğe kadar bir çok hizmeti bünyesinde bulundurmaktadır. Vetaşş  evden eve  size 7 gün 24 saat bir telefon kadar yakındır.


Taşınma Sırasında Eşyaların Vurulup Kırılması Veya Çizilmesi Göze Alınmaması Gereken Bir Risktir. Keçiören Evden Eve Nakliyat Bizim İşimizdir. Vetaşş
 Keçiören Evden Eve Nakliyat Firmamız 2013 Yılında Kurulmuş Olup Keçiören Merkezli En Kaliteli Keçiören Nakliyat Hizmetleri Siz Değerli Sincan Müşterilerimize Vermektedir. 3 Yılı Aşkın Keçiören Nakliyat Sektöründeki Profesyonel Tecrübemiz İle Siz Keçiören Müşterilerimizin Güvenini Kazanmış Durumdayız. Keçiören Evden Eve Nakliyat Sektörü En Zor Ve Meşakatli Emek İsteyen Bir Nakliyat Faliyet Alanıdır.Keçiören Evden Eve Nakliye Hizmeti Verirken Her Zaman Öz Verili Ve Eşyalarınızın Kendi Eşyalarımızcasına Taşınmasına Yıllardır Özen Gösterdik. Keçiören Evden Eve Nakliyat Firması Olarak Ankara İlinde Tüm İlçelere Hizmet Vermekle Beraber Keçiören Çıkışlı Tüm Türkiye Geneline Şehirlerarası Nakliyat Hizmetimizde Mevcuttur. Alanında Uzman Keçiören Nakliyat Çalışanlarımız Ve Geniş Araç Filomuz İle Her Zaman Her Gelen Keçiören Nakliyat İhtiyacı Talebine Karşılık Verecek Kapasitede Bir Kuruluş Olduğumuzu Belirtmek İsteriz. Keçiören Evden Eve Nakliyat Firmamız, Evden Eve Nakliye Hizmeti Dışında, Sincan Şehilerarası Nakliyat, Keçiören Ofis Taşımacılığı, Keçiören Büro Taşımacılığı, Keçiören Villa Taşımacılığı,Keçiören Kolej Taşımacılığı, Keçiören Fuar Taşımacılığı, Keçiören Askılı Tekstil Taşımacılığı, Keçiören Piano Taşımacılığı, Keçiören Parça Eşya Taşımacılığı Gibi Kişisel Nakliyat Ve Ticari Kurumsallara Nakliye Hizmeti Vermektedir.


Ankara Keçiören Nakliyat Firması

Keçiören Nakliyat İle Evden Eve Nakliyat Sektöründe Sizlere Keçiören Halkına Uygun Fiyat Avantajı Ve Kaliteli Malzeme Ve Uzman Ekipler Tarafından Taşınan Eşyalarınız İle Sizlere Her Daim Yanınızda Olmaktan Mutluluk Duyar.Keçiören Evden Eve Nakliyat Firmaları Geneli Bir Çok Alanda Hizmet Veren Keçiören Nakliyat Firmaları Arasında Ankara nakliyat Firmamız Özellikle Evden Eve Nakliyat Adına Bu Alanda Kendini Kanıtlamıştır. Keçiören Nakliyat Firmaları Ve Nakliye Olarak Sektörel Bazda Gerek Açık Araçlarla Gerekse Kapalı Çelik Kasa Evden Eve Araçları İle Her Alanda Hizmet Vermektedir. Bizle Taşınmak İçin Karar Vermeden Önce Keçiören NakliyatŞirketlerinden Expertiz Hizmeti İsteyiniz, Ücretsiz Olarak Verilmektedir. Bizle İrtibat Kurarak Taşınma Öncesinde Fiyat Alabilir Sorunsuz Ve Güvenli Bir Şekilde Gözünüz Arkada Kalmadan Keçiören Evden Eve Hizmeti İle Taşınabilirsiniz. Google Arama Motorunda İlçelerde Kelimelerde Ve Nakliyat Keçiören Gibi Arama Metninde İlk Sayfalarda Bulabilir Bizlere Ulaşabilirsiniz. Nakliyeciler Sektöründe Devrim Yaratan Firmamız Evden Eve Nakliyat Alanında Sincanda Her Zaman 1 Numara Olmakta Ve Sizlere Hizmet Vermektedir. Yaz Sezonu İtibari İle Nakliyat Fiyatlarında Oldukça Fark Oluşmakta Olup Hafta İçi Hafta Sonu Fiyat Uygulaması Da Gerçekleştirilecektir, Fakat Bizler Bu Tür Firmalardan Olmayacağımız Ve Sizlere Yaz Kış Demeden Aynı Fiyat Tarifesi İle Hizmet Vereceğimizi Bildiririz. Keçiören Nakliyat Firmaları Sizleri En Uygun Fiyat Avantajı İle Yanında. Keçiören Nakliyatçılar Alanında Değişen Fiyat Ve Hizmet Kalitesi İle Sizlere Uygun Fiyatları Kaliteli Adreste Nasıl Bulabileceğinizi Bildirecek Size Bu Yolda Öncü Olacağız. Keçiörenin Ekonomisi Altında Bir Çok Faaliyet De Ticaret Tapan Kurum Ve Kuruluşlar, Kendi Alanlarında Fiyatlar Belirtilerek Rekabet Alanı Oluşturmuşlardır. Keçiören Nakliyat Sektörü Adındaki Firmalar İse Fiyat Verirken Ortalama Olarak Fiyat Veriyor Ve Müşteri İle Taşınma Günü Fiyat Artırımı Meydana Gelebiliyor, Buda Firma İle Müşteri Arasında Tatsızlıklara Sebep Oluyor. Keçiören Nakliyat Firmaları Olarak Bizler Sizlere Şehir İçi ve Şehirler Arası Yapacağınız Taşınmada Ücretsiz Olarak Expertiz Göndererek Eşyanın Konumu Hakkında Bilgi (3+1 Ev Eşyası Gibi), Alınacak Ve Götürülecek Semtler Ve İlçeler Arasındaki (Şehirler Arası İse İller Arasındaki) Mesafe, Bina Katları Ve Eşyanın Toplanacak Olması Veya Toplanmış Olması, Bina Kapısı Ve Araç Park Konumu Arasındaki Mesafe VB. Göz Önünde Bulundurularak Nakliyat Sincan Fiyat Poliçesi VerilmektedirKeçiören Şehir İçi Nakliyat

Keçiören Şehir İçi Vetaşş Nakliyat Ve Ev Taşıma Hizmeti Şirketimiz Uzman Personeli ile Yapılmaktadır. Uygun Fiyat Avantajlarıyla Keçiören Nakliye Taleplerinizi Gerçekleştiriyoruz. Keçiören Nakliyat, Geniş Araç Filosu Ve Tecrübeli Eleman Kadrosu ile Şehir içi Ve Şehirler Arası Ev, işyeri Nakliyatı Depolama Hizmetini En GüvenilirŞekilde Yerine Getirmeyi, Taşıma İşlemini Müşterilerimiz İçin Zahmetsiz Bir Şekilde Gerçekleştirmeyi Amaçlamıştır. Keçiören Evden Eve, Şehiriçi Bürodan Büroya, Şehir içi, Şehirler Arası, Ambalajlama, Depolama, Monte, Ağır Eşya Nakli, Dağıtım, Promosyon, Askılı Tekstil Taşımacılığı, Fuar Ve Stant Malzemeleri, Turizm Organizasyon, Ses Işık Sistemleri, Banka Nakliye Hizmetleri. Şirketimizin Uzman Ekipleri Ve Her Boy Kapalı Çelik Kasa Vetaşş Nakliyat Logolu Araçlarıyla Güvenli, Garantili Lüks Ekonomik Taşımacılık Hizmeti Sunar. Keçiören Vetaşş Nakliyat, Ankara il Ve ilçelerine Yaptığı Düzenli Seferlerde Ev Ve Ofis Eşyalarınızı Sorunsuz Taşımaktadır. Bu Seferlerin Yetersiz Kaldığı Zamanlarda Ek Seferler Düzenleyerek Müşteri Taleplerimizi Gerçekleştirmekteyiz.Turizm Açısından Gelişmiş Olan Bu ilimize Özellikle Yaz Aylarında ParçaEşyalarınızın Taşımacılığı Yoğunluğu Bir Hayli Fazladır. Özellikle Ankara’Dan Keçiören'e Göndereceğiniz Eşyalarınızı Depomuzda Kısa Bir Süre Bekletme imkanımız Da Var. Keçiören’e Gidecek Aracımıza Bu Eşyaları indirilme Sıralarına Göre Yerleştirilir. Bu Sayede Müşterilerimize Ekonomik Evden Eve Nakliyat Fiyatları ile Birlikte Kaliteli Bir Hizmet Sunmaktayız. Ankara il İlçeleri Mahalleleri Sınırları İçerisinde Eşya Taşıma Hizmetimiz Bulunmamaktadır. Şirketimiz Keçioren'den Tüm illerimize Ve Tüm illerimizden Keçiören’e Şehirlerarası Asansörlü Ev Eşyası Taşıması Yapmaktadır. Keçiören Evden Eve Nakliye Şirketleri Arasında Fiyatlarımız Ve Diğer Hizmetlerimiz için Müşteri Temsilcimizi Arayınız Keçiören Vetaşş Nakliyat  Kalitesini Sizde Yaşayın.
√  
  Keçiören asansörlü evden eve

nakliyat

 vetaşş evden eve nakliyat


Evden eve nakliyat firmamız, Müşteri beklentilerinin karşılanması ve aşılmasına yönelik olarak uluslararası standartlar ile ve uyumlu,güvenli, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayacak, kusursuz hizmetler sunmak , anlaşma öncesinde ve sonrasında mükemmel hizmet vermek amacını taşımaktadır.Ankara Evden eve nakliyat Firmamız, Asansörlü Nakliyat araçları yardımıyla eşyalarınızı kusursuz taşımacılık imkanlarını sunmaktadır. Eşya taşımacılığında öncü firma olan Vetaşş nakliyat firması olarak teknolojik imkanlardan da yararlanmaktayız. 


 √   Eşya  depolama vetaşş evden eve nakliyat

Firmamızı aradığınızda depo sorumlusu personelimizden randevu alıp eşya depomuzu yerinde görebilirsiniz. Eşya depolamada en önemli unsur paketlemedir. Paketlemede esnasında eşyalarınız için kullanılan malzeme daha öncesinden kullanılmış olmamalıdır. Ayrcı paketleme için kullanlanmış olduğumuz malzemeleri yerinde görebilirsiniz. Eşya depolamada genel itibariyle kullanılan malzemeler; streç, kraft kağıt, havalı naylon, koli, ambalaj ipi, ambalaj bandı, askılı koli, palet, düz naylon ve sandık gibi araç gereçler kullanmaktayız.

   Şehirler arası evden eve


 ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT


 ANKARA  EVDEN EVE NAKLİYAT


 
Şehirler arası  evden eve nakliye  firması  olarak türkiyenin bütün  illerine kusursuz hizmet sunmaktan gururlu bir  firmayız.Ankara başta  olmak  üzere türkiyenin  bütün illerine evden eve hizmetlerimizi yerinde ve zamanında ulaştırdık.Şehirler arasına taşıma  hizmetlerimiz  ile  ilgili  olarak ana husularımız  şunlardır;şehirler arası  çalışan nakliye araşlarımızın bakımı yapılmak sureti  ile eşyanızı taşımak için ilk  adımı atarız.Ve sonra müşterilerimiz ile diyaloğa  geçilip taşınma tarihi ve zamanı  belirlenmesi için expertız arkadaşımız ile herşeyin  resmiyette dökülmesi maksadıyla ve  yüzyüze  anlaşma sağlanması gereğince sözleşme ve sigorta imzalanır.Şehirler arasında güvenli  bir  taşıma nasıl  olur  nasıl  sağlanır.Bunun ile  ilgili ambalajlama ve  istifleme konusundan  bahs etmek  istiyorum.Taşımacalık  sektörü  çok hasas ve  dikkat  edilmesi  gereken bir  sektördür.Bunun ilgili neler  yapılmalıdır.Şehirler arasında  devamlı  çalışan  elamanlarımız  bu  iş yapmak zorundadır.Ambalaj yaparken  enaz 3 (üç) kat ambalaj  yapmaktayız.Ve bunlar ; 

 1) Eşyalarınızın toz almaması için streç kulanıyoruz.
 2) Bataniye ile ikinci katı ambalajlıyoruz.
 3) Ve patpat ile son katı  ambalalıyoruz.


    Kurumsal taşınma

    Şirketimiz kurumsal kimliğinde tecrübeyi, diğer kurumsal müşterilerinin taşınma işlemlerinde de kullanmaktadır. Eğer bir üretici ya da tedarikçi iseniz, ürünlerin taşınması işlemlerini bizlere bırakarak gönül rahatlığıyla diğer işlerinizle ilgilenebilirsin
iz. Titiz ve istediğiniz şekilde ürünlerinizin taşınmasını sağlayabiliriz.Başta tekstil olmak üzere birçok sektörde taşıma işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Askılı taşımacılık hizmetimiz sayesinde birlikte belirlenecek araç modellerimizle ürünlerinizin taşınması sağlayabiliriz. Taşıma esnasında gerçekleştirilen sigorta kapsamında içiniz daha da rahat olacaktır. Bizimle bu konuda çalışmayı düşünüyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanabilirbisiniz.

√   Fabrika taşımacılığı


 vetaşş evden eve


Ufak yada büyük çaplı fabrikalar için en uygun fiyat aralıklarını sizlere sunmaktayız.Sizlerin yapması gereken sadece fabrika Ürünleri’nin taşınacağı yeri bize bildirmenizdirAnkara ve Türkiye’nin her noktasına taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadırFabrika taşımacılığı sizin için önemli olduğu kadar bizim içinde önemlidir.Fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha güvenilir bir taşımacılık sunarız. Fabrika taşımacılığı nda ilk etapta fabrikanın ofis bölümü özenle taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür. Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stand içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stand içerisine yerleştirilir.Paletli ürünler ve fabrikanın makinaları için ise Nakliyat liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır. Fabrika taşımacılığı, fabrika nakliyesi işlerinizde tecrübe ve birikimlerimizle hizmetinizdeyiz.

  √  Ofis büro taşımacılığı


 vetaş evden eve nakliyat

Ofis Taşıma sektöründe ilk olarak 2 araç ile başlayan Ofis Büro Taşımacılığı gösterdiği üstün hizmetlerinin getirdiği müşteri memnuniyeti sayesinde, şimdi 5 araç ile devam etmektedir. Ofis Taşıma konusunda uzun yılların verdiği tecrübeyle, yetişmiş ve eğitimli personelle çalışmakta olan firmamız, sizin için her zaman bu alanda en etkili isim olacaktır.Sizlere en iyi hizmeti sunmak için, elektrikçimiz, tesisatçımız, marangozumuz, araç sürücülerimiz, paketleme & ambalajlama ve ekspertiz elemanımızla tüm personelimizle, tecrübemizi, teknik donanımımızı bütünleştirerek çaba sarfetmekteyiz.Firmamız, bugüne kadar gösterdiği başarıları ve güvenilir hizmeti bundan sonra da göstermeye devam edecektir.

 

ANKARA  EVDEN EVE NAKLİYAT AMBALAJLAMA ;vetaşş evden eve  vetaşş evden eve nakliyat

Ambalaj  mazemelerimiz  en  kalite olan mazemelerden şeçip eşyalarınza  daha sağlam  bir  şekilde  taşınmasını  sağlıyoruz.Evden eve taşınmada  hangi  mazemenin  nasıl  kulanılcağını  bilmekte  fayda var.

Eşyalarıza  ambalaj  yapmama durumunda  gelebilecek zararlardan şu şekilde  koruyoruz; avrupadan getirtiğimiz patpat ve  siyah  streç ile eşyalarınız korumasına ilk  adımda gerçekleştirip  sonrasında  ise  pataniye ile  bir  kat daha  sarıp kırlmaması  için  koruyoruz.

ANKARA HİZMET BÖLGELERİMİZ