• https://www.facebook.com/vetasnakliyat
  • https://plus.google.com/vetasankaraevdenevenakliyat/posts
  • https://www.twitter.com/@vetasnakliyat
ŞEHİRLER ARASINDA HİZMET VERDİĞİMİZ İLLER
VETASNAKLİYAT.COM.TR  İLE  YENİ  SİTEMİZE BEKLERİZ..
 VETASNAKLİYAT.COM.TR

Ankara Vetaş Nakliyat firması, taşımacılık hizmetinin en önemli bölümlerinden olan eşya paketleme hizmetinide sizlere sağlar. Teknolojinin son ürünükaliteli eşya paketleme malzemeleri ile siz değerli müşterilerinin eşyalarını ambalajlayarak koruma altına alan Ankara Vetaş Nakliyat firması bu alanda da sektörün lider firmasıdır. Sayısız taşımacılık hizmetini profesyonel düzeyde kusursuz bir şekilde hayata geçiren Ankara Vetaş Nakliyat firması siz değerli müşterilerinin daima ilk tercihi konumundadır. Ankara evden eve nakliyat hizmetinde sektörün lider firması  olan  Vetaş Nakliyat yükselen firma profili ile sektörde üst sıralara tırmanmaktadır. Her geçen gün artan hizmet kalitesi ile alternatifi olmayan firma konumundaki Ankara Vetaş Nakliyat firması ayrıca geniş araç filosu ve teknolojinin son ürünü nakliye asansörleri ile de siz değerli müşterilerine üst düzey hizmet sağlamaktadır. Ankara Asansörlü Nakliyat hizmetinin de akla gelen ilk firması olan Ankara Vetaş Nakliyat firması sizlere ayrıcalıklar sunmaya devam etmektedir.

Tüm zamanların en deneyimli personel kadrosunu kuran ve bünyesinde profesyonelleri barındıran Ankara Vetaş Nakliyat firmasının ayrıcalıklı evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak ve diğer tüm profesyonel taşımacılık hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

Site Menüsü

ÜMİTKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT Ümitköy evden eve

 

 
Taşınma stresine son  veriyoruz..

 Ücretsiz expertıs hizmetleri..

 ücretsiz  expertız


  Asansörlü taşınma hizmetleri..

 Asansörlü  evden eve  nakliyat


  Ambalajlı marangozlu taşınma hizmetleri..
 Ambalajlama


 Sigortalı taşınma hizmetleri..

 nakliyat sigortası

 Ümitköy evden eve

 Ümitköy evden eve

 Ümitköy evden eve
 Ümitköy evden eve

Nasıl taşınırım ?;
Siz sevgi değer ve saygın müşterilerimiz ile anlaşma sağlanırsa taşıma tarihi  belirlenip taşıma günü beklersiniz.Taşıma günü sabah  saat 7:30'da gibi taşımaya gelen güler yüzlü ekibmiz ile taşıma işlemimiz başlar.Önce ambalaj yapmaya başlayan ekimiz ambalajlama işlemlerini bitirdikten sonra , evden eve kamyonumuza itinalı bir şekilde taşırlar.Kamyonun içinde herzaman bir elemanımız istifleme işleriyle uğraşır.Siz değerli müşterilerimiz taşınmanın keyfini sadece bir sandalye çekip izlemek yetiyor.Eşyalarınız  biz gelmeden nasıl gördüysek o şekilde bırakıyoruz.Koltuklarınızı ve mobilyalarınızı istediğiniz şekilde bırakıyoruz.

Ambalajlama nasıl yapılır ? ; 


 Ümitköy evden eve ambalajlama


 Ümitköy evden eve ambalajlama  Ümitköy evden eve ambalajlama

Ambalajlama mazemelerimiz oldukça kalın olup eşyalarınızın sağa,sola çarpa gibi durumlarda koruyup eşyanıza zarar gelmesini önlüyor.Peki bu ambalajlama mazemeleri'nin adları  nelerdir ve nerde nasıl kulanılır? ;

Birinci ambalajlama mazememiz Streç'dir kulanım amacı ise şöyledir;Eşyalrıza dışarıdan gelecek toz  ve sıvı mazemelerin korunmasında kulanılır.İkinci mazememiz Battaniye bu mazememizin kulanım amacı ise şöyledir;Genelde mobilya kısmında kulandığımız Battaniyenin kulanım amacı ise sert  cisimlerde korumak'tır.Ve son mazememiz ise Patpat adında oldukça kalın ve sağlıklı bir mazememizdir.Kulanım amacı eşyaların kırılma düşme ve çizilme gibi durumlarda korumak. Genelde şehirler arası taşımacılıkta kulanırız.
ANKARA VETAŞŞ EVDEN EVE NAKLİYAT  05457221136

ÜMİTKÖY EVDEN EVE NAKLİYE
Ankara Ümitköy Nakliyat firması olarak sektörde uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Yılardır taşımacılık sektöründe her zaman müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve daha iyi taşıma çözümleri üretmek için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermekteyiz. 
Her zaman taşımacılık işimizi doğru, dürüst, kaliteli ve güvenilir çalışmaların bir arada oluşturarak müşterilerimize nakliye hizmeti verdik.
Ümitköy evden eve
Bir müşteri bin müşteriyi getirir deyimimiz ile her hizmet vermiş olduğumuz iş alanında referans kalitemizi arttırmaya yönelik çalışmalar yapmayı hiçbir zaman unutmadık.
Çıkmış olduğumuz bu serüvende bir çok kurum, özel şirketlerin ilk tercihleri arasında Ümitköy evden eve Nakliyat firması yerini almıştır.
İşini yapmış olduğumuz kişiler, taşımış olduğumuz binlerce kurum, şirketin göndereceği yeni müşteriler ile çalışma potansiyelimizi her zaman koruyarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir taşımacılık şirketiyiz.
Korumuş olduğumuz değerlerimizi ve kalite standartlarımızı geliştirmeye yönelik her gelişen gün içerisinde Ümitköy Evden Eve Nakliyat müşterilerinin taşımacılık ihtiyaçlarından olan beklentilerini biliyor, sizlere kusursuz bir nakliye hizmeti sunuyoruz.
Kullanmış olduğumuz Avrupa sistem ekipmanlar ve firma bünyemizde görev alan personel kadromuz ile sizlere iyi bir hizmet vermeyi amaç edinmiş firmayız.
Ümitköy asansörlü nakliye
Nakliyat sektöründe diğer taşımacılık şirketlerine göre farklı bir bakış açısı ile firma bünyemizde sunulan her hizmet alanı içinde sorunsuz ve kusursuz hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.
Şu gün gelmiş olduğumuz bu noktada müşterilerimize binlerce taşıma hizmeti vermiş ve geride güler yüzlü, mutlu müşteriler bırakmış kişiler bizlerin en büyük mutluluk kaynağını oluşturmuştur.
Taşıma hizmetlerinde müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet alanlarımız arasında evden eve nakliyat, eşya depolama, parça eşya taşımacılığı, uluslar arası nakliyat, dershane taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, para kasası taşımacılık, alanlarında hizmet vermekteyiz.
Nakliyat süreçleri genel olarak zor amaçlı geçen çalışmalardır. Eşyalarınızın eski evinizden alınması, yeni evinize götürülüp kurulması oldukça zahmet ve deneyim gerektiren işlerdir. Deneyimli personel kadromuz ve son model taşıma araçlarımız ile eski eviniz içindeki tüm eşyaları ambalajlıyor, demonte ve montaj işlerini tamamladıktan sonra yeni evinize eşyalarınızı götürüyoruz. Taşıma hizmeti vermeden önce ücretsiz eksperimiz evinize geliyor, eşyalarınızı inceliyor, eğer anlaşma sağlanır ise sözleşme ve eşya sigortalama kapsamında eşyalarınız tüm Türkiye genelinde şehir içi, şehirlerarası nakliyesi gerçekleştiriyor.Asansörlü nakliyat hizmetlerinde Ümitköy Nakliyat her zaman yeniliklerin öncü markası olma yolunda çizgisini koruyarak çalışma faaliyetlerini sürdürmeye devam ettirmektedir. Teknolojiyi her zaman yakından takip ederek müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Elamanlarımızın her biri alanında uzman ve araçlarımız son model kapalı çelik kasa evden eve nakliye araçlarıdır.
Ümitköy şehirler arası nakliyat
Asansörlü nakliyat sisteminin eşya taşımada en iyi sistem olduğu herkes tarafından bilinir. Teknolojiyi en yakından aktif olarak takip eden şirketimiz asansörlü evden eve taşımacılık işlerinizde yılların vermiş olduğu deneyim ile müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Asansörlü taşımacığın neden tercihleriniz arasında olmalıdır? Bina içerisinde eşyalar taşınırken, eşyaların sağa sola çarpması nedeni ile eşyalar zarar görme olasılığı çok yüksek olabilmektedir.
Ümitköy evden eve
Eşyalar bina içerisinde elemanlar tarafından taşınırken hem zaman kaybı olmadan hızlı bir şekilde taşınır. Asansörlü evden eve taşıma sistemini tercih eden müşteriler bina içerisinde apartman sakinlerini kesinlikle rahatsız etmez. En büyük eşyadan en küçük eşyaya kadar her türlü eşya asansör sistemi ile taşınmaktadır.
Ankara ümitköy evden eve nakliyat
Asansörlü taşımacılık sistemimizden faydalanmak için firmamızı 2 iş günü içerisinde aramanız halinde şirket sorumlumuz bulunduğunuz yere eksper göndererek taşınacağınız ev eşyalarını, asansör kurma sistemini inceler ve anlaşma yapılması taktirinde iki taraflı sözleşme imzalamaktadır. Asansörlerimiz 20 kata kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansör sistemidir. Eşyalar pencere veya balkon aracılığı ile taşınmaktadır. Asansörlerimizin bakımı işinde uzman personellerimiz aracılığı ile yapılmaerde kusursuz taşıma hizmeti almak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.


Ankara Evden Eve Nakliyat firması olan ÜMİTKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT amacı doğrultusunda müşteri memnunyeti ve yüksek sektörel rekabet içinde en güvenli Evden Eve firması olmayı başarmış olup daha büyük başarılara yer vermiştir.
ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT firması olan VETAŞŞ EVDEN EVE NAKLİYAT dikkat ettikleri ana hususlar şunlardır ;

_ DÜRÜST BİR EVDEN EVE TAŞIMA FİRMASI 
_ GÜVENİLİR BİR EVDEN EVE TAŞIMA FİRMASI 
_ HIZLI VE DİKKATLİ BİR EVDEN EVE FİRMASI
_ SÖZ VERDİĞİ GİBİ TAŞIMACILIK YAPAN EVDEN EVE FİRMASI
_ MADİ VE MANEVİ DEĞERLERE ÖNEM VEREN EVDEN EVE FİRMASI

DÜRÜST BİR EVDEN EVE OLMA FİRMASI  ;

Evden Eve Nakliyat sektöründe bilinmiş üzre herzaman zor görünüp yapılması çok basit ama meslektaşlarımızın yapmadığı tek şey olan güven meselesi..Sevgi değer ve saygın müşterilerimiz bu hususa olması gerektiği gibi çok dikkat edip fakat bir sonuç elde edemezler.Ankara Evden Eve Nakliyat sektörü teknolojininde sayesinde globalleşmiş bir kentin ileri gelen firmaları arasında yer alan ANKARA  EVDEN EVE NAKLİYAT firması herzman verdeği güvenle güven aşamasını aşmış olup dürüstlük peşine düşmüştür.
Nakliyat hizmeti titizliği, uzmanlığı, deneyim ve tecrübeyi bir arada bulundurarak başarılı olunabilecek bir sektörel iş koludur. Ümitköy evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda sizlere en kaliteli hizmeti, en doğru şekilde sunmak, tecrübemizin ve birikimimizin doğal bir sonucudur. Yüksek standartlı kalite anlayışımızı hizmetlerimize yansıtabilmenin getirdiği müşteri memnuniyeti, kurumsal hedef ve stratejimizin temelini oluşturmaktadır.
Ümitköy nakliyat,Ümitköy evden eve ,nakliye, nakliyat, evden eve, şehir içi, şehirler arası, parça eşya taşımacılığı,kargo, sigortalı, asansörlü taşımacılık ve eşya depolama gibi birçok hizmet vermekteyiz.
1997'den beri kurumsal bir firma olarak nakliyat hizmetleri sunan firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmuş ve tutmaya devam etmektedir. Evden eve nakliyat sektörü diğer nakliye hizmetlerinden çok farklıdır. Bu farklılığın birçok sebebi vardır. Bunların başında itina ile ve profesyonelce hareket edilmesi gerekmektedir. Çünkü taşınan malzeme her zaman hassas olan ev eşyasıdır.

Ümitköy Nakliyat sektöründe önemli başarılara imza atarak evden eve nakliyat alanında müşteriler tarafından tercih sıralamasında ilk sırada yer almaktadır. Profesyonel kadrosu ve çelikkasalı araçlarımız ile 7/24 hizmeti vermektedir.

Ümitköy Evden Eve Nakliyat,taşımacılık alanında geçmişten bu zaman kadar gelişen teknoloji ile kaliteli malzemeler ile ev eşyalarınız düzenli bir şekilde paketlenerek güvenli bir taşımaya zemin hazırlanır.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız hizmet anlayışı her zaman bugünü değil yarını düşünen bir firmadır.

Firmamız gelişen teknoloji ile birlikte evden eve nakliyat hizmetlerine bir yenisini eklemiştir. Bunun adı asansörlü taşımacılıktır. Asansörlü taşımacılık müşteriler tarafından yoğun ilgiyle karşılaşan bir hizmettir. Birçok avantaja sahiptir. Ev eşyalarınızın rahat bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.MİTKÖY  EVDEN EVE NAKLİYAT


ÜMİTKÖY  EVDEN EVE

ÜMİTKÖY  NAKLİYE

ÜMİTKÖY ASANSÖRLÜ EVDEN EVE

ÜMİTKÖY EV  TAŞIMA

ÜMİTKÖY  ŞEHİRLER  ARASI 
 NAKLİYAT

ÜMİTKÖY NAKLİYAT

ÜMİTKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

0545 722 11 36

İLETİŞİM :

www.vetassevdenevenakliyat.com
w
ww.nakliyeankaraevdeneve.com

0545 722 11 36 0539 252 28 09

ETİMESGUT / ANKARA
Yorumlar - Yorum Yaz


ANKARA HİZMET BÖLGELERİMİZ