• https://www.facebook.com/vetasnakliyat
  • https://plus.google.com/vetasankaraevdenevenakliyat/posts
  • https://www.twitter.com/@vetasnakliyat
    • Şehirler Arası Nakliyat
ŞEHİRLER ARASINDA HİZMET VERDİĞİMİZ İLLER
VETASNAKLİYAT.COM.TR  İLE  YENİ  SİTEMİZE BEKLERİZ..
 VETASNAKLİYAT.COM.TR

Ankara Vetaş Nakliyat firması, taşımacılık hizmetinin en önemli bölümlerinden olan eşya paketleme hizmetinide sizlere sağlar. Teknolojinin son ürünükaliteli eşya paketleme malzemeleri ile siz değerli müşterilerinin eşyalarını ambalajlayarak koruma altına alan Ankara Vetaş Nakliyat firması bu alanda da sektörün lider firmasıdır. Sayısız taşımacılık hizmetini profesyonel düzeyde kusursuz bir şekilde hayata geçiren Ankara Vetaş Nakliyat firması siz değerli müşterilerinin daima ilk tercihi konumundadır. Ankara evden eve nakliyat hizmetinde sektörün lider firması  olan  Vetaş Nakliyat yükselen firma profili ile sektörde üst sıralara tırmanmaktadır. Her geçen gün artan hizmet kalitesi ile alternatifi olmayan firma konumundaki Ankara Vetaş Nakliyat firması ayrıca geniş araç filosu ve teknolojinin son ürünü nakliye asansörleri ile de siz değerli müşterilerine üst düzey hizmet sağlamaktadır. Ankara Asansörlü Nakliyat hizmetinin de akla gelen ilk firması olan Ankara Vetaş Nakliyat firması sizlere ayrıcalıklar sunmaya devam etmektedir.

Tüm zamanların en deneyimli personel kadrosunu kuran ve bünyesinde profesyonelleri barındıran Ankara Vetaş Nakliyat firmasının ayrıcalıklı evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak ve diğer tüm profesyonel taşımacılık hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

Site Menüsü

Anasayfa

 

Bize Ulaşın

0545 722 11 36 - 0 850 303 64 86

2009 Yılından Buyana En Kaliteli Evden Eve Nakliyat  Hizmetiyle Vetaş Nakliyat Sizinle

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile  evden eve nakliyat firmamız siz değerli müşterilerine paketleme ve ambalajlama dışında nakil işlemi sırasında meydana gelebilecek olası hasarların karşılanması noktasında yüksek bedelle eşya sigortalama yapmaktadır. Dolayısıyla tüm dikkatli ve hassas çalışma prensiplerimize rağmen böyle bir durum söz konusu olduğunda hiçbir şekilde mağduriyet yaşanmamaktadır.

Sökülmesi ve tekrar kurulması gereken eşyalarınızı ekibimize bırakın. 

ankara evden eve nakliyat
Konut taşımacılığında en fazla problem yaşanan konular bir diğeri ise uzun yıllar özellikle su tesisatlarına bağlı kalan bulaşık ve çamaşır makinelerinin sökülmesi ve tekrar kurulmasıdır. Zahmetli olduğu kadar makinenin bozulma riski bulunan bu işlemi artık düşünmenize gerek yok. Çünkü bunu profesyonel ekibimiz yapıyor. Aynı zamanda mobilya kurulumu konusunda ihtisaslı personelimiz bu alanda ortaya çıkan ihtiyaçları teknik donanım ve alt yapısı ile kolayca karşılamaktadır. En uygun fiyat seçenekleri ve ödeme kolaylıklarının sağlandığı hizmetlerimizi internet sitemizden görsel olarak inceleyebilirsiniz. Bizleri nakil işlerinizin tamamında 7/24 aramaktan lütfen çekinmeyin. Hangi saat olursa olsun sizleri cevaplamaktan büyük mutluluk duyarız. Ankara evden eve nakliyat hizmetleri bunun için var.

 

Vetaş  Evden Eve Nakliyat

Vetaş Nakliyat olarak 2009 yılından itibaren Ankara’dan Tüm Türkiye’ye hizmet taşımaktayız. 2009 yılında Vetaş Markasıyla Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri yola çıkmış olmamıza rağmen 1997 yılından itibaren sektörde en alt kademeden en üst yönetim kademesine kadar bulunarak edindiğimiz  tecrübe ve deneyimin bizlere vermiş olduğu güvenle sektöre adım attık. 
Uzun yıllar boyunca sektörde Evden Eve Eşya Taşımacılığı, Kurumsal İşyeri Taşımacılığı ve Şehirler Arası Nakliyat hizmetlerinin tüm işleyiş sürecinde deneyim kazandık. Edindiğimiz bu deneyim ve hizmet anlayışının bize verdiği güvenle; sektörde KALİTELİ Nakliyat ve Taşımacılık ihtiyacına mümkün olduğunca çözüm olabilme hedefiyle faaliyetlerimize başladık.

Misyonumuz

Günümüz yaşam koşullarında Nakliyat ve Taşımacılık ihtiyaçlarının hayatımızın olmazsa olmaz bir gereksinim haline gelişinin oluşturduğu Hizmet ihtiyacına profesyonelkaliteli ve hızlı çözümler sunabilmek.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını büyük-küçük, uzak-yakın ayırt etmeden Tüm müşterilerimizin Nakliyat ihtiyaçlarına en hızlı ve en ideal çözümü profesyonel ve kaliteli hizmeti sunabilmek.

Eskişehir şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız 1997 yılında kurulmuş olup o günden bu güne evden eve nakliye sektöründe çeşitli taşımacılık faliyetlerinde bulunup,evden eve nakliye sektöründe güzel bir yer edinmiştir.Hızla büyüyen firmamız Eskişehir şehirler arası evden eve nakliyat olan teknolojininde desteği ile ambalajlama mazemelerin kalitesi ve evden eve taşıma araçlarında harika bir buluş ile asansörlerimizde bize çok büyük destek sağladıklarının altını önemle çizmek gerekir.
Ankara evden eve nakliyat ,Ankara nakliyat,Ankara nakliye Ankara evden eve nakliyatçınız geldi.Ankaranın neresine taşınırsanız taşının çözüm ortağınız ankara evden eve nakliyat 7 / 24 sınırsız hizmet vermektedir.Ankara evden eve nakliyat,Ankara evden eve nakliye, günümüzde evden eve nakliyat işi kolay bir iş olmadığının önemle altını çizmek lazım.Biz ankara evden eve nakliyat firması olarak yaptığımız iş icabı ve gereğinin temelini dürüslük ve güvenle 1997 yılında ankarada ankara evden eve nakliyat olarak kurduk.
Şehirler arası evden eve nakliye firması olarak türkiyenin bütün illerine kusursuz hizmet sunmaktan gururlu bir firmayız.Ankara başta olmak üzere türkiyenin bütün illerine evden eve hizmetlerimizi yerinde ve zamanında ulaştırdık.Şehirler arasına taşıma hizmetlerimiz ile ilgili olarak ana husularımız şunlardır;şehirler arası çalışan nakliye araşlarımızın bakımı yapılmak sureti ile eşyanızı taşımak için ilk adımı atarız.Ve sonra müşterilerimiz ile diyaloğa geçilip taşınma tarihi ve zamanı belirlenmesi için expertız arkadaşımız ile herşeyin resmiyette dökülmesi maksadıyla ve yüzyüze anlaşma sağlanması gereğince sözleşme ve sigorta imzalanır.Şehirler arasında güvenli bir taşıma nasıl olur nasıl sağlanır.
Etimesgut evden eve nakliyat 1997 Yılından Bu Güne Kadar Sektöründeki Müşterilerine Çağdaş Hizmette Hassasiyet Anlayışı İle güvenilir Bir Hizmet Sunmaktadır. Etimesgut evden eve nakliyat Modern Ve Konforlu Filosuyla Etimesgut evden eve nakliye Sekteründeki Modern Ve Teknolejik Gelişmeleri Yakından Takip Etmekte Ve Üst Düzeydedeki Hizmet Kalitesindeki Çıtayı Her Zaman Bir Adım Ötesine Taşımayı Hedeflemiştir.Taşıma hizmetlerinde müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet alanlarımız arasında evden eve nakliyat, eşya depolama, parça eşya taşımacılığı, uluslar arası nakliyat, dershane taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, para kasası taşımacılık, alanlarında hizmet vermekteyiz Etimesgut evden eve nakliyat. İletişim:0545 722 11 36
 2 


ANKARA HİZMET BÖLGELERİMİZ